Yeni Nesil Eğitim Deneyimi

Yasal İSG Uzaktan Eğitim Hizmeti

24.05.2018 tarih ve 30430 sayılı Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik gereğince işyerinde ilk defa verilecek temel eğitimler hariç çalışanlara tekrar verilecek temel eğitimler işveren  tarafından işe ve işyerine özgü içeriğin hazırlanması ve gerekli uzaktan eğitim yönetim sisteminin sağlanması halinde uzaktan eğitim yöntemi  kullanılarak verilebilir.

 

Standartlara uygun, farklı kaynak ve farklı sistemlerde çalıştırılabilir, değişik eğitim setleri ile yeniden kullanılabilir, yönetilebilir ve izlenebilir, kullanıcıların ulaşmakta güçlük çekmeyeceği, sağlam ve kullanıcı talebini karşılayabilir nitelikte olmalıdır. Ayrıca eğitim programı ile uzaktan eğitim yönetim sistemi, eğitim esnasında kullanıcıların katılımına imkan sağlayan etkileşimli yapıda olmalıdır.

Çeşitlilik Ayrıcalıktır!

Dört Es Akademi etik değerlere bağlı, şeffaf, dürüst ve tarafsız çalışmayı ilke edinmiştir. E-learning eğitimlerimizde müşterilerimize özgü eğitim içerik ve materyalleri hazırlamakta, firma çalışanlarının performansını arttıracak çözümler sunmakta ve eğitim performansını dijital ortamda takip etmekteyiz.

Farklı lokasyonlarda bulunan çalışanlara eş zamanlı erişim olanağı ile eğitimde fırsat eşitliği sunuyoruz. Müşterilerimize hazır ürünlerimiz ile hızlı uygulamalar sunabildiğimiz gibi işyerine özel hazırlanmış genel veya konu bazlı eğitim sunumları ile istediğiniz dilde uzaktan eğitim hizmeti verebilmekteyiz. 

Oyunla Öğrenme Uygulamaları

Yoğun iş temposu, isteksiz katılımcı kitlesi ve yetişkinler için farklı eğitim metotları ile uzaktan eğitim içeriklerini eğlenceli ve öğretici hale getirmekteyiz. Dört Es Akademi olarak bilgi yoğunluğu fazla olan teorik ve uzaktan eğitimlere kıyasla popüler kavramlı oyun uyarlamaları ve yarışma formatlı sınavlar ile interaktif ve dinamik bir eğitim sunmaktayız. 

​Simülasyon uygulamalarının kullanımı ile, tüm hedef kitlelerine hitap eden eğlenceli, karar verme mekanizmasını arttıran, empati duygusu ile öğrenmeyi kolaylaştıran eğitim programları hazırlar, aktif öğrenmeyi kurumunuzda kültür haline getirmiş oluruz.

Please reload